Nejnižší ceny na českém internetu, zboží je skladem, objednávejte na 774422900.

Proč právě my

Proř Práve my ?

 

Obchod s digitalní technikou Mitax Group s.r.o. (Unisat) byl založen jako obchodní a dodavatelský portál, jehož cílem jsou komplexní dodavatelské služby digitální satelitní techniky a služeb pro koncové zákazníky.

Vzhledem k rostoucí poptávce a k naší snaze o zkvalitnění dodavatelských služeb, neustále rozšiřujeme počet nabízených služeb a zboží, například o digitální satelitní příjimače, koaxiální kabely a jiné(viz produkty).

Našim krédem je individuální přístup k zákazníkovi bez ohledu na velikost zakázky. Své služby jsme poskytli,či poskytujeme, jak jednotlivým zákazníkům, tak i velkým organizacím. Rozsah práce, které provádíme je zaměřen na komplexní dodávku televizních antén a satelitní techniky od proměření signálu po návrh technického řešení a následné instalace systému. K těmto činnostem máme veškeré potřebné technické vybavení, včetně meřící techniky a více než 10 - tiletou praxi v oboru. V neposlední řadě musíme konstatovat, že materiál který používáme, odebíráme přímo od výrobců a renomovaných firem, kde je nejvyžší možná záruka kvality. Na provedenou práci a dodaný materiál poskytujeme záruku 2 roky. Po uplynutí záruční doby zajišťujeme pozáruční servis.

Naše dlouholeté zkušenosti a mnoho spokojenych zákazníků budiž důkazem kvality našich služeb (viz. reference).

Tešíme se, že i právě Vy se jistě stanete naším spokojeným zákazníkem a klademe velký důraz na motto spolecnosti:

!!! Spokojeny klient přivede dalších deset nových klientů, nespokojený klient jich sto odvede !!!

Nahoru

 
 
 
 
 
 
 

Facebook